E njihni? Kjo bukuroshe në foto është reja e politikanit më të njohur kosovar (FOTO)

Uncategorized

Blerina Kllokoqi-Rugova është e njohur si një fashion –dizajnere. Por përveç punës që bënë ajo është edhe reja e ish presidentit të Kosovës, Ibrahim Rugovës. Kllokoq-Rugova është martuar më djalin e Ibrahim Rugovës, Mendim Rugovën. Blerina dhe Mendimi i kanë 14 vjetë martesë dhe i kanë dy fëmijë. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published.