“Gjykata Kushtetuese do ta shkarkojë, Vjosa Osmanin, Kosova shkon në zgjedhje në shtator” (Video)

Uncategorized

Në emsionin Direkt në kanalin ATV ishte i ftuar gazetari Milaim Zeka i cili ka folur rreth qëndrimeve të Kurtit për Asociacionin të cilin ishte krijuarnga Hashim Thaçi dhe Isa Mustafa dhe e kishte nënshkruar nga ish-kryeministri Mustafa, shkruan Republika Online. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për per te par vi.de.on.

Leave a Reply

Your email address will not be published.