Kosovarët su besojnë syve: E pabesueshme ajo që po ndodh në Durrës

Uncategorized

Populli i Kosovës që ka shkuar në Durrës për pushime është gdhirë sot për të parë mjegull. E gjithë vija dhe hapësira përreth është pushtuar nga mjegulla që krijoi një pamje të pazakontë për sezonin veror. Pamjet e Top Channel tregojnë detin të mbuluar nga mjegulla, ndërsa rëra me çadrat e vendosura duken shumë pak. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *