V’des edhe 32-vjeçarja që ishte në gjendje kome nga aksídenti në Ferizaj (FOTO)

Uncategorized

32 vjeçarja që ishte në gjendje kome në QKUK ka vdekur sot si pasojë e një aksidenti që ka pësuar më datën 06/06/2021. I.R, 32-vjeçare ishte aksidentuar në fshatin Koshare të Ferizajit, ku morën pjesë dy vetura dhe humbën jetën 4 persona. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published.