Aktori Flirton Live Me Moderatoren, Përgjigjja E Saj E Lë Pa Fjalë

Uncategorized

Aktori i famshëm me origjinë shqiptare, Can Yaman bëri bujë të madhe pas rolit kryesor që kishte në telenovelën “Erkenci Kus”. Ai është konsideruar si një prej meshkujve më seksi në Turqi ku shumë femra bëjnë të pamundurën për ta takuar.Së fundmi, ai ishte në Spanjë ku u takua me fansat dhe u intervistua nga gazetarja Violeta Mangarinan. Ai kishte vendosur që të mos dilte para mediave, por bukuria e Violetës ia ndërroi mendjen shtype rekl,am dhe shiko vide,on:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *