Ja pse largohen rinia nga Kosova (VIDEO)

Uncategorized

Artisti dhe aktori i njohur Kreshnik Ibrahimi, i cili më së miri njiher për rolin e tij si imitues i Ramush Haradinaj, së fundi ka filluar edhe me transmetimin e emisionit “Ich Bin Albaner”, shkruan Republika Online Ai në këtë emision prek shumë tema sociale, e së fundi ka folur edhe për arsyet se pse rinia kosovare po largohet nga Kosova. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për per te par vi.de.on.

Leave a Reply

Your email address will not be published.