Hysni Rexhaj largon nga oborret e qytetarëve gjarprin më të rrezíkshëm në Evropë dhe 2 bolla (VIDEO)

Uncategorized

Hysni Rexhaj nga Gjakova po u del në ndihmë shumë qytetarëve të cilët po kanë probleme me gjarpinjtë, shkruan Republika Online. Së fundi në videon e postuar në rrjetin social “Facebook”, Rexhaj ka larguar nga oborret e qytetarëve gjarprin më të rrez ikshëm në Evropë të llojit nëpërkë një-brirësh, po ashtu edhe 2 bolla mjaftë të mëdha. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për per te par vi.de.on.

Leave a Reply

Your email address will not be published.