Makina bëhet copa-copa, një vajzë nga Gjilani ka dhënë shpirt në vend (PAMJE)

Uncategorized

Një aks ident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Gjilan të Kosovës, ku një automjet në të cilin po udhëtonin 4 persona ka rënë në një kanal me ujë. Për pasojë ka ndërruar jetë një shtetase shqiptare, identiteti i të cilës nuk bëhet ende me dije. Rasti është konfirmuar për mediat kosovare nga zëdhënësi i Po licisë për rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani. Mjeti ka dalë nga rruga dhe ka rënë në kanal. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published.