Modelja e pyet Ermal Fejzullahun “ A e mban mend kur m’ke nguc kur kemi qenë të ri?”, ja si përgjigjet Ermali!

Uncategorized

Ermal Fejzullahu dhe modelja Dhurata Lipovica para disa ditë ishin të ftuar në emisionin “Libero” te Resul Sinani. Në rubrikën përballë të ftuarave ishte këngëtari Ermal Fejzullahu, shkruan InfoKosova. Mysafirët e asaj natë ishin ata të cilët i bënin pyetje pikante Ermalit dhe një ndër to ishte edhe pyetja e modeles Dhurata Lipovica. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për per te par vi.de.on.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *