Fejohet Luana Vjollca? Ja Detaji Që I Beri Konfuz Fansat(Video)

Uncategorized

Kjo e fundit shfaqet e veshur me një fustan të bardhë provokues, ku ka zbuluar dekoltenë. Por në këtë pozë vëmendjen e merr një unazë në gishtin e martesës. Mos ndoshta me këtë ajo po tregon se e ka çuar marrëdhënien e saj me Krenar Çoçajn në një tjetër nivel, e tashmë çifti janë zyrtarisht i fejuar ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni:

Leave a Reply

Your email address will not be published.