Kallashi ka ditëlindjen, shikojeni çfarë dhurate speciale morri ajo! (FOTO)

Uncategorized

Ajo njihet si një ndër personazhet më të spikatur të momentit në estradën shqiptare.
Bëhet fjalë për Kallashin, femrën më provokative të showbizit shqiptar. Pasiqë ka gjithmonë vëmendjen e të gjithëve ajo në shumicën e rasteve menjëherê kthehet në lajm, shkruan Pa Censurë. Ndërsa sot ajo ka festuar ditëlindjen dhe duket shumë e lumtur. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *