Capital T do t`i paguajë të gjitha shpenzimet financiare për funeralin e kamarierit që humbi j etën mbrëmë në Velipojë

Uncategorized

Blendi Fevziu ishte ai i cili publikoi një postim mjaft prekës në profilin zyrtar të Insatgramit dedikuar djaloshit 20 vjeçar i cili u v ra mbrëmë në ditë e parë të punës si kamarier në Velipojë. Në postimin e gjatë Blendi u shpreh se djaloshi kishte vetëm një m ëkat dhe ai ishte se v iktima (Myzerim Zeneli) mendoi se me vepra dhe punë të ndershme do të arrinte diku në jetë. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published.