E rëndë: Ish-ushtari i UÇK-së gjendet i jep fund jetës në një mal të Skenderajt (FOTO)

Uncategorized

Mëngjesin e sotëm u raportua për gjetjen e një trupi të pajetë në një mal të Skenderajt. Gazeta “Jepi zë” mëson se bëhet fjalë për një 48 vjeçar që ishte ushtar në luftën e fundit. Burime brenda Policisë i kanë konfirmuar gazetës se bëhet fjalë për personin Bekim Miftari, veteran i UÇK-së. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published.