Bërtiti Kosova Është Zemra E Serbisë, Por Ja Si Filloi Të Qaj 5 Minuta Më Pas! (PAMJE)

Uncategorized

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në afërsi të Obiliqit në vendin ku janë mbledhur serbët për të festuar përvjetorin e Betejës së Kosovës, apo siç njihet ndryshe festa e Vidovdanit, përcjell Gazeta Sinjali. Nuk dihen arsyet e arrestimit mirëpo mediat serbe raportojnë se i arrestuari është nga Podgorica, Mali i Zi. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published.