E turpshme: shikojeni çfarë video publikon Adelina me bashkëshortin maqedonas (PAMJE)

Uncategorized

Adelina tregoi hapur lumturinë e saj. Adelina Tahiri ka ndarë disa momente íntíme krahë bashkëshortit të saj, avokatit maqedonas Serjoza Markov. Këngëtarja e cila shpesh tregon momente nga pëditshmëria, duke zbuluar edhe luksin që përjeton, sot ka treguar anën e dashurisë. Ajo dhe bashkëshorti shihen të lumtur e të përqafuar teksa shijojnë j etën e natës. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *