Këtë Foto, Tayna Do Donte Ta Zhdukte (FOTO)

Uncategorized

Reperja nga Prizreni, Doruntina Shala apo siç njihet me emrin artistik Tayna, e cila pothuajse gjithnjë mahnit fansat sa herë që publikon imazhe në rrjetet sociale. E së fundmi, kanë qarkulluar disa imazhe të Taynës kur ajo ishte më e re dhe para se të bëhej e famshme.Fotografitë mund t’i shihni më poshtë e si ju duket dhe sa ka ndryshuar artistja shqiptare vlerësojeni vetë. Doruntina vitin e kaluar bëri debutimin e fuqishëm në skenën tonë muzikore por që akoma po e mban ‘fronin’. Per te pare videon shtyp ne rekl,am

Leave a Reply

Your email address will not be published.