Një baba si ai i Butrint Imerit, ia bën dhuratë veturen luksoze, ja vlera marramendëse e saj (VIDEO)

Uncategorized

Këngëtari i mirënjohur, Butrint Imeri mbrëmë ka festuar ditëlindjen e tij e sigurisht që nuk kishin se si të mungonin dhuratat. Është babai i tij, ai i cili i ka dhuruar një veturë super luksoze, shkruan IndekSOnline. Ndërkohë, në këtë aheng të Butintit janë parë shumë të njohur tjerë të skenës sonë. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published.