Nuk është Zvicëra, por Ferizaji: Publikohen pamjet nga ‘Bashkimi i Qytetit’

Uncategorized

Janë publikuar pamje mjaft të bukur na projekti ‘Bashkimi i Qytetit’ në Ferizaj. Atje shihet se në këtë projekt është punuar shumë dhe infrastruktura që është ndërtuar është mjaft e bukur, shkruan Gazeta Metro. Në Ferizaj që nga shtatori i vitit 2018, kanë filluar punimet për nënkalimin që lidh qytetin e Ferizajt. Ky projekt që nga fillimi është quajtur ‘Bashkimi i Qytetit’. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published.