“ Po , Kam marrë mbi 50 mijë dollarë bakshish në një Dasëm..” (PAMJE)

Uncategorized

Këngëtari shqiptar Shpat Kasapi ka qenë i ftuar në emision ‘NIN’.Ai rrëfeu shumë të pathëna nga jeta e tij personale dhe profesionale, duke paralajmëruar rikthimin e fuqishëm këtë sezonë, shkruan Indeksonline. Ai gjithashtu tregoi sa i përket dasmave dhe bakshisheve që merr në ahengje familjare. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *