“Kam vozitur 20 orë pa pushuar, nuk kam zgjidhje, më duhet të ushqej fëmijët” – rrëfimi i një shoferi në Kroaci

Uncategorized

Një aksident i rëndë trafiku që ndodhi të dielën në orën në autostradën A3 afër Slavonski Brod, ku 10 persona mbetën të vdekur dhe mbi 40 të tjerë u lënduan, pasi autobusi i “Deva Tours” i cili po udhëtonte në linjën Frankfurt-Prishtinë doli nga rruga, është një tjetër paralajmërim dramatik që vetëm një moment në të cilën shoferi rrëshqet në gjumë mund të ketë pasoja tepër të rënda. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda per te lexuar me teper…

Leave a Reply

Your email address will not be published.