Nisen trupat e 10 víktimave nga aksídenti tragjík në Kroaci (VIDEO)

Uncategorized

Aksidenti i tmerrshëm që ndodhi të dielen në Slavonski Brod, ku mbetën të vdekur 10 njerëz e mbi 40 të tjerë u lënduan që ishin duke udhëtuar më autobus të kompanisë Deva tours ku mbeti i vdekur edhe njëri nga shoferet e kompanisë dhe 9 pasagjeret, shkruan Republika Online. Trupat e viktimave janë nisur sot dhe priten të arrijne neser ne mengjes ne Morine. Trupat transportohen përmes Kroacise, për në Malin e Zi-Shqipëri, për të arritur në mengjes në Kosovë. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për per te par vi.de.on.

Leave a Reply

Your email address will not be published.