Pamje Eksluzive / Noizy Del Nga Super Vetura E Tij Dhe E Sul’mon Feron Ja Reagimi I Arbenitës… (Video)

Uncategorized

Për shkak të këngës së re të Feros, mes reperëve shqiptarë ka nisur sherri. Në këngën “1 e keni”, Fero i bënte diss hapur Noizyt duke përmendur bashkëpunimin e tij me motrat Mustafa.Se fundi nje video po shperndahet shume ne rrjetet sociale ku flitet se Noizy ka su lmuar Feron ja dhe video ekeni me poshte:JA DHE VIDEO SHTYPE REKL,AM DHE SHIKO VIDE,ON E ME POSHTME: Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për per te par vi.de.on.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *