Nusja i futet në shtëpi gjatë natës dhe e bën për spital ish-vjehrrën

Uncategorized

Një 30-vjeçare është shapllur në kërkim pasi akuzohet se ka dhunuar ish-vjehrrën e saj. Policia bën me dije se shtetasja me ininciale K.M, 30 vjeçe, banuese në Armathë të Durrësit është futur me f orcë në banesën e ish-vjehrrës së saj dhe e ka godítur atë me sende të f orta. Fatmirësisht ajo ndodhet nën kujdesin e mjekëve dhe është jashtë rrezíkut për jetën. Ndërkohë materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për vepríme të mëtejshme. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *