Unikkatil Reagon Për Ardhjen E Bregoviçit Në Korçë: Organizatori S’ka Respekt Për Vrasjet E Serbisë Në Kosovë, Bojkotojeni Koncertin

Uncategorized

Reperi i mirënjohur, Viktor Palokaj, i njohur si Rebel a.k.a Unikkatil, ka reaguar për ftesën që Bashkia e Korçës i ka bërë këngëtarit serb, Goran Bregoviç, për të marrë pjesë në Festivalin e sivjetëm të Birrës. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Unikkatil është shprehur plot mllef ndaj organizatorëve të Festivalit, duke thënë se kjo e tregon nivelin e respektit që kanë për torturat dhe vrasjet që Serbia i ka kryer ndaj shqiptarëve të Kosovës. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda per te lexuar me teper…

Leave a Reply

Your email address will not be published.