VIDEO/ Noizy I Bën Surprizën E Bukur Fansit Me Aftësi Të Kufizuara

Uncategorized

Noizy është një nga reperët më të preferuar në trojet shqiptare. Ai ka shumë adhurues dhe nuk nguron që herë pas here t’i befasojë ata me surpriza. Së fundmi, reperi ka publikuar në Tik Tok-un e tij një moment vërtetë emocionues, teksa shfaqet nga prapaskenat e një prej koncerteve të tij. Ai ka surprizuar një djalë me aftësi të kufizuara, i cili është një nga fansat më të mëdhenj të Noizyt. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për per te par vi.de.on.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *