Daut Haradinaj me fjalë të mëdha për Hoxhë Shefqetin (Video)

Uncategorized

Në emisionin “Natë vere” në T7, Daut Haradinaj, ka folur edhe për Shefqet Krasniqin. Ai tregon se si gjatë muajit të Ramazanit janë takuar dhe se i ka pëlqyer shumë komunikimi me të. “Më ka befasuar për të mirë. Jam kënaq me të gjatë iftarit”. Se çfarë ka thënë më shumë për Shefqet Krasniqin, e kuptoni duke klikuar në linkun e mëposhtëm. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për per te par vi.de.on.

Leave a Reply

Your email address will not be published.