Djaloshi nga Kosova u bën thirrje të gjithë mërgimtarëve që kalojnë nëpër Kroaci që të kujdesen dhe të mos bien pre e hajnave

Uncategorized

Familja Mrasori nga Kosova ka përjetuar tmerrin gjatë rrugës për në Zvicër. Mbrëmjen e së enjtes ata kishin ndaluar për të pushuar në një parking dhe u trondítën kur në mesnatë dëgjuan zh urmat dhe të bë.titurat e tre personave të m askuar, të cilët kishin hapur me f orcë dyert e veturës së tyre. Kryefamiljari ka rr ëfyer për Gazetën Sinjali t merrin e përjetuar mesnatën e së premtes. Ai me bashkëshorten e tij, dy vajzat (13 dhe 5 vjeç) dhe djalin (12-vjeçar) ishin nisur nga Kosova, ku kanë kaluar pushimet, për në Zvicër. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published.