Hoxha nga Maqedonia merr dhuratë një veturë luksoze: Kënaqësi kur të respekton xhemati

Uncategorized

Hoxha i fshatit Llërcë të Komunës së Zhelinës ka publikuar disa fotografi me një veturë të re të cilën thotë se ja ka blerë xhemati. Përmes një postimi në faqen e tij në Facebook, hoxha Besim Memedi ka thënë se është kënaqësi kur xhemati të respekton. “Kënaqësi xhemati kur të respekton special vetur për Hoxhen…”, ka shkruar ai. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published.