Kosovari kalon kufirin Kosovë-Serbi me këngën e Adem Jasharit, ka disa fjalë për të thënë

Uncategorized

Një kosovar ka realizuar një dëshirë të tij, duke kaluar kufirin Kosovë – Serbi me këngën kushtuar k omandantit l egjendar Adem Jashari.Shkëlqim Bega, ka shpërndarë video në rrjetin social “Tiktok”, ku edhe ka marrë pëlqime të shumta nga ndjekësit e tij.Video tashmë është bërë virale në rrjete sociale, duke u shpërndarë gjithandej nga shqipfolësit. “E kam pas f iksim me kalu kufirin Kosovë – Serbi me këtë këngë”, ka shkruar ai sipër videos që është pëlqyer mbi 100 mijë njerëz, dhe ka grumbulluar mbi 3 mijë komente, transmeton telegrafi. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për per te par vi.de.on.

Leave a Reply

Your email address will not be published.