Lajm i ‘keq’ për Vuçiqin, kërkohet dërgimi i tij në Hagë – ky është ‘kopili” që i ka mbet në duar Ramës!

Uncategorized

Projekti “Ballkani i Hapur” është një nga temat më të përfolura kohëve të fundit në Kosovë dhe rajon. Krahas kësaj, ka marrë vëmendje edhe afërsia e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama dhe presidentit serb, Aleksandër Vuçiq. Po ashtu, kryeministri Rama bëri disa deklarata jo shumë miqësore karshi Albin Kurtit dhe Kosovës. E këtë e shfrytëzoi mirë Vuçiqi duke bërë një deklaratë thumbuese se “Nga Beogradi në Tiranë udhëtimi nuk do të ndalet”, dukeironizuar me Kosovën. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda per te lexuar me teper…

Leave a Reply

Your email address will not be published.