Një e nga një: Gazetari shqiptar ia përmend të “zezat” Ramës – ja çka i kujton për Kosovën

Uncategorized

Gazetari shqiptar Çim Peka, ka thënë se as gjyqi i Sali Berishës dhe as heshtja e kreut demokrat Lulzim Basha, nuk do ta shpëtojnë kryeministrin Edi Rama. Peka ia ka numëruar të gjitha të “zezat” Ramës, duke thënë se sulmet e ambasadorëve po ia shtojnë përkrahjen opozitës. Gazetari ia ka përmendur Ramës edhe tentimin për ndarjen e Kosovëst. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për per te par vi.de.on.

Leave a Reply

Your email address will not be published.