Burri Ndahet Nga Gruaja Në Mes Të Dasmës, Arsyeja Ka Prekur Dhe Shok.uar Të Gjithë (Video)

Uncategorized

Burri ndahet nga gruaja në mes të dasmës, arsyeja ka prekur dhe shok.uar të gjithë (Video). Një video me mesazh sensibilizues është bërë bujë së fundmi online.Bëhet fjalë për një dasëm në Turqi, ku gjatë dasmës, nusja i kërkon bashkëshortit të saj dicka absurd. Nëna e dhëndrit vjen të takojë ciftin, ndërsa nusja revoltohet. I kërkon burrit që ajo të largohet. Një diskutim i lehtë mes të dyve kaloi pa u vënë re, ndërsa djali dëgjoi fjalën e saj. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për per te par vi.de.on.

Leave a Reply

Your email address will not be published.