Kërcet grushti: Dy persona bëhen llom, arsyeja për tu habitur (PAMJE)

Uncategorized

Dy persona kishin një përIeshje fizike mes vete, pas një mosmarrëveshje në trafik. Këtë e konfirmoi, zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti. “Sot rreth orës 15:30 është pranuar informata për një përIeshje fizike në progres në mes të dy personave në rrugën Nëna Terezë në Fushë Kosovë. Me të marrë informatën policia, ka arritur në vendin e ngjarjes dhe ka shoqëruar 2 personat të cilët ishin të përfshirë në rast”, tha ajo. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published.