Leonora Jakupi tallet me lotët e Messit: Kurrë se dita çka ka, i shkoi dita tu kajtë

Uncategorized

Pas 21 viteve të jashtëzakonshme në Camp Nou, Lionel Messi i dha lamtumirën Barcelonës. Fansat e yllit të futbollist në mbarë botën u shprehën të mërzitur me largimin e tij nga Barcelona. Ndërsa përmes një postimi të bërë në Instagram, këngëtarja Leonora Jakupi duket se nuk është mbështetëse e Messi. Ajo ka publikuar një shkrim ku thotë: Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published.