Vajza Kosovare publikon një fotografi duke qarë: A e dini o njerëz çfarë beteje është vírusi?

Uncategorized

Sopranoja kosovare, Arta Jashari vitin e kaluar u kujdes për pacientët e prekur me COVID-19 në klinikat e Qendrës Klinike Universitare të Kosovës. Shkrimi i saj i plotë pa ndërhyrje: Ne janar te ketij viti, pata marr thirrjen prej fqinjve tane te moshuar , se ishte infektuar me covid19 dhe i kishin femijet jashte vendit te gjithe. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për per te par vi.de.on.

Leave a Reply

Your email address will not be published.