(Video që të rrëqeth shpirtin) Pamje ku 5 shqiptarë dhanë shpirt në vend!

Uncategorized

Pesë persona humbën jetën në një a ksident në Qafë-Muzinë, ditën e sotme. Një furgon me targa të verdha u pë rplas me një fuoristradë “Land Rover” dhe më pas përfundoi në një gre minë prej disa metrash.

Ngjarja ndodhi rreth orës 15:30 në rrugën Gjirokastër-Sarandë. Policia konfirmoi se të pesë vi ktimat ndodheshin në furgon, ndërsa raportohet edhe për persona të p lag osur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.