V’des punëtorja e Mensës së Studentëve (FOTO)

Uncategorized

Qendra e Studentëve në Prishtinë ka njoftuar se pas një së mundje të rëndë ka v dekur punëtorja e Mensës së Studentëve, Kimete Zejnullahu, raporton Express. Përmes një postimi në faqen zyrtare, Qendra u ka shprehur ngushëllime familjarëve, miqve dhe bashkëpunëtorëve të saj.

“Ju njoftojmë se sot pas një sëmundje të rëndë ka ndërruar jetë Kimete ( Rama ) Zejnullahu. Kimetja ka punuar në mensën e studentëve. Do e kujtojmë si një punëtore shembullore me vyrtyte të larta njerëzore. Në emër të Qendrës së Studentëve i shprehim ngushëllime të sinqerta Familjes Rama – Zejnullahu, miqve dhe bashkpunëtorëve të saj”, thuhet në njoftim.

Leave a Reply

Your email address will not be published.