Kovίdi u merr jetën për një ditë nënës dhe djalit nga Pataqani i Ulët i Rahovecit

Uncategorized

Pandemia e K0vίd vazhdon të marrë jetën e kosovarëve. Brenda një dite K0vίdi u merr jetën nënës dhe djalit nga fshati Pataqan i Ulët i Rahovecit. Rastin e ka konfirmuar për Reporterin kryetari i kësaj komune, Smajl Latifi. “Po me K0vίd kanë qenë”, ka thënë Latifi.

V dekjen e tyre e ka konfirmuar edhe një familjar i tyre. “Paskan ndërruar jetë Nanë e Bir nga Potoqani i poshtëm, Avnia ni djal puntor shum i zoti dhe teta Zehra nje grua e urte e shumë e respektuar. Ngushllime familjes Ahmeti 😢 Ju bëft shpirti dritë!”, ka shkruar ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *