“BMW”-ja përpl aaset me bordurat dhe përmm’byset, vd.es i riu shqiptar në Itali

Florenc Kasa 24-vjeç me origjinë shqiptare ka ndër’ruar jetë si pasojë e një aksldenti në Itali. I riu shqiptar mbrëmjen e djeshme ishte duke udhëtuar me një makinë tip “BMW” kur doli nga rruga në një kryqëzim në Ancona duke u përpp’lasur me bordurat anësore. Makina u përmm’bys si pasojë e shpejtësisë së madhe dhe […]

Continue Reading

Cudia! Gruaja martohet me lopën: “më puthi e më ndooqi në dhomë, si burri im i ndjerë” (fotot)

Disa pamje të çuditshme po qarkullojnë në mediat sociale në Kamboxhia, ku një grua e moshuar thotë se po jeton “e lumtur në martesë” me një lopë për të cilën beson se është rimishërim i bashkëshortit të saj të ndjerë. Khim Hang, 74 vjeçe, e cila jeton në provincën veriore Kratie në Kamboxhia, thotë se […]

Continue Reading

Ia more dashnorin Bojken Lako shoqes Bora! Semi shpërthen ndaj Iva Ticos: Kerko falje, une atehere shkoja me…(Video)

Një deklaratë e gazetares Iva Tiço, opinionistes së “Big Brother VIP Fan Club”, lidhur me raportin Bora-Donald-Semi, bëri shumë zhurmë në rrjet para pak kohësh. Gazetarja tha se në dijenë e saj, në të kaluarën, Semi ishte lidhur me ish-të dashurin e Borës. Sot, pas daljes nga shtëpia, Semi u përball me gazetaren, po në […]

Continue Reading

Këtu, 60 metra larg, ka vajza për fejesë..

Në kohë pandemie ka rënë interesimi i rinisë, pikërisht i djemve për t’u martuar! Kështu, gjithandej hapësirave shqiptare, si duket, ka edhe reklama të bollshme për fejesa e martesa. Konkretisht, në shumë fshatra malore, vajzat mbetën as andej e as këndej, sepse kanë telashe me gjet një djalë, një burrë… Edhe në kohë të “Facebook”-ut, […]

Continue Reading

Edhe pse jeton nën një çati me gruan, burri kërkon nje grua tjetër perseri: Nuk shtyhet jeta vetem me nje grua

74 vjecari nga Mallakastra eshte ftuar ne nje nga emisionet me real te tv Klanit ne Historia Ime ku do te tregoj historine e jetes se tij ku ai eshte baba i 4 femijeve por me gruan e tij ka 10 vjet i divorcuar por qe jetojne bashke ne nje shtepi. Megjithese me vendim gj […]

Continue Reading

Babai e nxorri nga shtëpia e BBV/ Flori Mumajesi strehon dhe merr përsipër rehabilitimin e Fifit

Para pak ditësh Fifi u largua nga shtëpia e BBV për shkak të gjendjes së saj të rënduar shëndetësore. Vendimi për t’u larguar erdhi pasi ajo humbi ndjenjat gjatë emisionit LIVE të martën, por edhe për shkak të problemeve që kishte shfaqur më parë. Por duket se vendimi për të dalë nga shtëpia, nuk ka […]

Continue Reading

Çifti shtirej sikur po fejohej nëpër lokale, që të merrnin pije falas

Corinne Milleri dhe Adam Carolli kishin qenë së bashku vetëm për një muaj kur shkuan në një udhëtim në Atlanta për të festuar ditëlindjen e vajzës. Megjithëse po shijonin pushimin, duke kaluar kohë së bashku, ata ishin ngushtë me paratë. Kështu që për të kursyer para për pije, ata vendosën të bënin sikur po fejoheshin […]

Continue Reading

Ishte ëndrra e saj’ Kjo nënë vd.es disa momente pasi lind binjakët Mos kalo pa thene NGUSHELLIME

Në një tjetër inci/dent zemërthy/er, një nënë braziliane e cila ‘ëndërroi’ të bëhej nënë vdi.q menjëherë pasi lindi binjakë për shkak të komp.likimeve nga koro.navirusi./Pamjet meP0SHT. Gjatë fundjavës, Larissa Blanco lindi dy fëmijët e saj Guilherme dhe Gustavo në një spital në Sao Paulo. Momentet më vonë, ajo vd.iq pasi vuante nga gj.akder..dhja e tepërt […]

Continue Reading

Me një postim prekës deputetja Adriana Matoshi tregon se i është rikthyer tu’mori

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, përmes një postimi prekës në Facebook, ka treguar se i është rikthyer tu’mori në tru, për të cilin ishte operuar para nëntë vitesh, raporton Express Matoshi ka shkruar se para nëntë vitesh kur ishte diagnostikuar me tu’mor, ka qenë shtatzënë. Ajo ka shkruar se as atëherë nuk është dorëzuar. […]

Continue Reading