Befasuese: “Zbulohet” se si Haradinaj po tenton të fitoj votat në komunën e Junikut/Qyetarët e denoncojnë haptasi

Uncategorized

Përmes një reagimi në Facebook, qytetarët kanë “zbuluar” disa mesazhe që kohët e fundit po i pranojnë nga kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj dhe kryetarit aktual Agron Kuçit.Ata kanë publikuar mesazhe për të qenë pjesëmarrës në darka familjare, përcjell “Bota sot”.Qytetarët shprehen të shqetësuar dhe njëkohësisht të kërcënuar me këto lloj ftesa.Është momenti i çlirimit nga klika e abuzuesve dhe e hajdutëve, shkruajn në fund qytetarët.

Leave a Reply

Your email address will not be published.