Grimieri Arbër Bytyqi Transformon Veten, ‘Kthehet’ Në Femër Për ‘Halloween’ (FOTO)

Uncategorized

Atmosfera e festës së Halloween ka përfshirë edhe personazhet e njohur.Grimieri i njohur, Arbër Bytyqi ka vendosur të bëjë një ndryshim drastik në ditën e rikthimit të shpirtrave të vd ekur!Bytyqi ka marrë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të tij, teksa ka postuar një video në rrjetet e tij sociale, ku shihet i transformuar dhe ‘shndërruar’ në një grua!

‘Arba është rikthyer’, shkruan bashkangjitur videos make-up artisti nga Prizreni, ku shihet me flokë të gjatë dhe grim të theksuar e nuk njihet më!Video mori reagime dhe komente të shumta, ndërsa emra të njohur të estradës kanë shpërndarë në llogaritë e tyre ndryshimin e Bytyqit.Kujtojmë se pak kohë më parë, artisti u komentua tepër për ndryshimin e tij, pas humbjes së 34 kilogramëve!/ TCH

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *