Milazim Krasniqi vjen me një mesazh për Zaevin dhe Ali Ahmetin/Ja si iu drejtohet

Uncategorized

Pas dorëheqjës së Zaevit nga pozita e kryeministrit të Maqedonisë, reagimet qenë të mëdha.

Së fundmi ai që reagoi është profesori Milazim Krasniqi.

Ai përmes një shkrimi në Facebok thotë që Zaevi e Ali Ahmeti duhet të gjejnë ndonjë tjetër “izum-igraçkë apo shpikje-lodër kundër Kosovës.

Krasniqi shton që të gjithë do të shkojnë mirëpo Kosova do të mbetët pasi është arrë e fortë, përcjell “Bota sot”.

Postimi i plotë

“Open Ballkan” na la shëndenë. Zaevi e Ali Ahmeti duhet të gjejnë ndonjë tjetër “izum-igraçkë” (shpikje-lodër) kundër Kosovës. Të fala nga Kosova e mbyllur! Krejt keni me shkue, Kosova ka me mbetë. Është arrë e fortë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *