Nuk ka qetësi! Sërish lëkundje tërmeti në Greqi, ja epiqendra dhe magnituda

Uncategorized

Kreta nuk po gje qetësi prej një jave nga tërmetet, duke pësuar goditje të vazhdueshme. Edhe përgjatë mbrëmjes së sotme ishulli grek ëhstë goditur nga katër tëmrmete.Më i fotri ka qenë me magnitud 3.7 ballë, ndërsa më i vogli 3.1. Deri në këto momemnte nuk raportohet për lëndime në njerëz apo dëme materiale.

Leave a Reply

Your email address will not be published.