Ramiz Lladrovci tregon se çfarë bisedoi me Thaçin në telefon dhe tregon për një surprize qe ja bëri Thaçi

Uncategorized

Thaçi.“Alo kryetar” Lladrovci tregon si u befasua nga Haga pasi mendoi se po bisedonte me Kadri Veselin.Ramiz Lladrovci gjatē njē interviste ka dhēnē detaje pēr bisedēn telefonike qē zhvilloi ditē mē parē me Hashim Thaçin nga Haga.Lladrovci ka treguar se para se ta mbyllē bisedēn me Thaçin ky i fundit i ka thēnē se po dēshiron ta pērshēndes edhe dikush tjetēr e qē ka menduar se ēshtē Kadri Veseli por se doli tē jetē Rexhep Selim “Biseda ishte e rastit ishte thirrje nga z. Thaçi.

Ishte e papritur prandaj e kam quajtur edhe ndēr bisedat mē emocionale nē jetē.

Ishte hera e parē qē kam biseduar me tē prej se ndodhet nē Hagē ndērsa pas pērshēndetjeve pyetjeve pēr shēndetin e tē gjithēve atje vazhdova si bisedē qē bēhet me shokun ndērsa ai mē pyeti rreth situatēs kētu tē cilēn e pērcolli me mesazhin “je i pathyeshēm veç vazhdo” shpreha falēnderim me dēshirat pēr ta pritur sa mē parē nē Kosovē.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *