VIDEO/ Hasbulla merr vëmendjen kryesore në UFC, përballet jasht ringut me rivalin e tij Rozik

Uncategorized

Hasbulla Magomedov është kthyer kohet e fundit në një personazh të njohur në rrjetet sociale, Instagram dhe Tik Tok.Për të gjithë fansat e tij u bë i njohur lajmi se Hasbulla do të ishte i pranishëm në UFC 267.EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe.

Një përplasje mes Hasbullah dhe rivalit të tij, Abdu Rozik ka ndodhur jashtë ringut të UFC, të cilët u përballën mes tyre.Në një video të postuar në rrjetin social Twitter shikohet edhe përballja mes dy rivalëve, Hasbulla dhe Rozik.EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe.

Leave a Reply

Your email address will not be published.