Familja nuk e dinte prej kohësh se ku ishte/ Gjendet i pajètë në pyll 41-vjeçari

Uncategorized

Është gjetur pa shenja jete 41-vjeçari, Muhabi Islami nga Begraca e Kaçanikut, që ishte zhdukur rreth 5 muaj më parë.
Lajmin për gjetjen e vikt imës e ka bërë të ditur një faqe në rrjetin social Facebook.

“Kaçanik, Begracë. Gjendet pa shenja jete, Muhabi Islami personi i cili ishte zh dukur para disa muajve i moshës 41 vjeç nga fshati Begracë. Ngushllime”, thuhet në njoftim.

Pas njoftimit nga familja për zhd ukjen e tij, ekipe të përbashkëta të policisë nga rajoni i Ferizajt ,FSK, Zjarr ëfikësve dhe 40 vullnetarë, kishin nisur kërkimin e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *