Beqar, të famshëm, DJ/ Njëri nga dy djemët është ish burri i Bora Zemanit që do hyjnë sonte në Big Brother VIP?

Uncategorized

Sërish hyrje të reja në Big Brother VIP. Me anë të disa videove të postuara në Instastory, Arbana ka lënë të kuptohet se hyrjet e reja do të jenë dy djem, madje siç i ka quajtur njëra nga gazetarëet, “dy super çuna”.

Nga aq sa kemi mundur të mësojmë, njëri nga djemtë është një DJ mjaft i njohur në Kosovë dhe jo vetëm. Mbetet për tu parë sesi këto prurje të reja do të ndryshojnë atmosferën brenda në shtëpinë e Big Brother. Hyrja e fundit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri ishte aktori Igli Zarka.

Ndërkohë, para tij kishin hyrë në shtëpi tre vajzat e njohura të ekranit shqiptar, Einxhel Shkira, Beatrix Ramosaj dhe Sara Berisha.

Leave a Reply

Your email address will not be published.