E FUNDIT: Ngjarje e rëndë në Tiranë, në makinën e një femre…

Uncategorized

Policia e shtetit ka dhënë detaje mbi sh përth imin e fuqishëm që u dëgjua mbrëmjen e së premtes në zonën e Komunës së Parisit në Tiranë.

“Rreth orës 23:05, tek Komuna e Parisit, dyshohet se në mjetin e parkuar në pronësi të shtetases Rezarta Koçi, ka pla sur një sasi e vogël lënde pla sëse ku ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punojnë për identifikimin dhe kapjen e autorit dhe sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes”- thuhet në njoftimin e policisë.

Mësohet se makina është një “Range Rover” e parkuar në afërsi të një Fast Food.

Leave a Reply

Your email address will not be published.