“Foltorja” e rradhës/ Djali i Sokol Olldashit i bashkohet Berishës, ka një thirrje për demokratët

Uncategorized

Nesër ish kryeministri Sali Berisha do të zhvillojë “Foltoren”e radhës në Lushnje.

Djali i Sokoll Olldashit, Glauk Olldashi me anë të një postimi bën me dije se do tí bashkohet Foltores së Berishës, teksa fton të gjithë të rinjve demokratë që t’i bashkohen.

“Te dashur miq ju ftoj te merrni pjese ne takimin e rinise Demokrate. Per nje PD me te forte, me te bashkuar dhe me te hapur,” shkruan Olldashi në Facebook.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *