Ju kujtohet romanca e shtirur me Andin? Tea Trifoni hap zemrën dhe i tregon të gjitha

Uncategorized

Tea Trifoni, ish-konkurentja e Për’puthen Tea Trifoni tashmë është edhe moderatore i një emisioni shumë të ndjekur. Pavarësisht famës dhe mundësive të mëdha që i janë ofruar falë pjesëmarrjes në një program si Për’puthen, Tea ka zbuluar anët e errët të saj.

E ftuar në emisionin “Shqipëria Live”, ku e cilësoi veten si një ndër personat më të bullizuar në Shqipëri. Ajo tha se gjatë kohës që ishte në “Përputhen” bulli zohej shumë për peshën, ndërsa pas daljes për historinë Andi-Tea-Beart.

“Unë jam bul lizuar masivisht. Ndoshta jam një ndër personat më të bu llizuar në Shqipëri. Ka kaluar në ekstrem, ka kaluar në kër cënime me j etë, në mallkime, gjëra tmerrësisht të rënda. Ata nuk më njohin. Vinin 400 mesazhe për një orë, kam mbyllur rrjetet sociale, jam izoluar, ka patur raste kur s’kam dalë nga shtëpia”, u shpreh Tea.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *